Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Proszę bardzo. Pan Ordynator wezwał moją żonę na pół godziny przed operacją gdyż dopatrzył się iż ma zalecenie od nie lubianego przez niego okulisty (duża waga wzroku) na cięcie cesarskie. Żona została zwyzywana - okulista (telefonicznie) również a pół godziny później na stół... Myślałem że gościa zatłukę - ten Pan nie rozumie co to znaczy, szczególnie, pierwszy poród dla kobiety, ostatni cham i tyle... A jak by był inny okulista albo tauzen ....
Dokładnie wyzywa pacjentki od najgorszych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja byłam pacjentką p. Profesora. Dzięki Jego wiedzy i intuicji medycznej mam dwie wspaniałe córki. Prowadził moje zagrożone ciąże, spędziłam na patologi po kilka miesięcy i nie zauważyłam tyranii, raczej dyscyplinę. Nie wiem ja wy, ale ja wolę być pacjentką na dobrze zorganizowanym oddziale, a nie tam gdzie każdy jest gwiazdą. Takich lekarzy powinniśmy cenić, a nie krytykować.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy ma prawo działać zgodnie z własnym sumieniem, Lublin to nie Afryka i lekarzy bez sumienia wielu. Głupie bicie piany jak się nie ma nic do zaoferowania.Żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od naturalnego poczęcia do naturalnej śmierci, czyli brac kasę i stać z założonymi łapami...leczenie oddać w ręce boga.... Skandal na cały świat z tymi lekarzami dlatego jak najszybciej opublikowac listę lubelskich lekarzy aby ludzie normalni wiedzieli  jakiego boskiego szamana unikać.Ciekawe czy w prywatnych ich klinikach też będą stosować boskie metody czy po opłaceniu zrobia już wszystko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolejny popis wybranca narodu z Warszawy  ech kraju piekny 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pragnę przypomnieć, że religii i wyznań jest sporo. Jeśli każdy lekarz będzie chciał podpisywać deklarację swojego sumienia, to służbę zdrowia możemy pogrzebać, a sami - na leczenie za granicę, do kraju, gdzie lekarz ma leczyć, a wierzyć w co chce po pracy. A jeśli lekarz będzie świadkiem Jehowy, to nie przetoczy umierającemu pacjentowi krwi, bo to niezgodne z jego sumieniem? Owszem, nikt nikomu niech wierzyć nie zabrania, ale po pracy. Przypominam, że mimo wolności wyznania  Polska jest państwem ŚWIECKIM! A co będzie jak ateista trafi na fanatycznego katolika? Może wtedy lekarz nie będzie go leczył, bo niegodny? Jeśli komuś aż tak bardzo zależy na wprowadzaniu elementów wiary w pracy lekarza, to jest gospodarka wolnorynkowa, szpitale prywatne, niech sobie stworzą szpitale katolickie i przynajmniej jak pacjent będzie chciał, to sobie wybierze, a nie trafi na oszołoma z dyplomem lekarza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja byłam pacjentką p. Profesora. Dzięki Jego wiedzy i intuicji medycznej mam dwie wspaniałe córki. Prowadził moje zagrożone ciąże, spędziłam na patologi po kilka miesięcy i nie zauważyłam tyranii, raczej dyscyplinę. Nie wiem ja wy, ale ja wolę być pacjentką na dobrze zorganizowanym oddziale, a nie tam gdzie każdy jest gwiazdą. Takich lekarzy powinniśmy cenić, a nie krytykować.
Patologia i wszystko jasne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Profesor Oleszczuk to wybitny specjalista w swojej dziedzinie i ogromny autorytet na całym świecie. Przyjeżdżają do niego kobiety z całej Polski. A na dodatek to człowiek wielkiej kultury, który traktuje pacjentki z szacunkiem, potrafi współczuć i przede wszystkim nigdy się nie poddaje. O życie mojego dziecka walczył z ogromną determinacją i będę Mu za to wdzięczna do końca życia. Nawoływanie do zwolnienia z funkcji takiego specjalisty to gwałt na dobru pacjentek, które oddałyby wszstko za donoszenie ciąży i urodzenie dziecka. Ale pewnie kto tego sam nie doświadczył to nie zrozumie. Wielki szacunek dla Pana Profesora za odwagę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od naturalnego poczęcia do naturalnej śmierci, czyli brac kasę i stać z założonymi łapami...leczenie oddać w ręce boga.... Skandal na cały świat z tymi lekarzami dlatego jak najszybciej opublikowac listę lubelskich lekarzy aby ludzie normalni wiedzieli  jakiego boskiego szamana unikać.Ciekawe czy w prywatnych ich klinikach też będą stosować boskie metody czy po opłaceniu zrobia już wszystko.
Człowieku, jak możesz wypowiadać się tak w kontekście tego artykułu? Czy widziałeś jak ten lekarz pracuje? On walczy o zagrożone ciąże jak lew, baby walą do niego z całego kraju, przekazują mu najtrudniejsze przypadki z iinych szpitali( ja). Nie sprawdza czy ktoś jest katolikiem, ateistą czy wierzy w Pakię, tylko ratuje życie. Taki powienien być prawdziwy lekarz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś, dawno temu, miałem wątpliwą przyjemność przeżywać tzw. weryfikację w oświacie. Jednym z najważniejszych zagadnień, które "kręciły" komisję (czyli członków PZPR), było to, czy jestem wierzący, czy chodzę do kościoła, czy w rodzinie nie ma księdza. Wielu nie przeszło tej "weryfikacji". Nie posiadane kwalifikacje, nie wiedza, nie stosunek do uczniów itd. były ważne, ale właśnie to. Naiwnie sądziłem, że te czasy minęły jak zły sen, jak zaraza. Niestety, za sprawą członkini polskiego parlamentu (słowo "marszałek" jakoś nie chce mi przejść przez gardło), w podobno wolnym państwie, wracają stare demony. Fakt, ubrane już inaczej, zwane inaczej, ale w istocie swej takie same, a nawet gorsze od tamtych. Tamte nie ukrywały, czego chcą. Te, jakby dla jaj, czynią to rzekomo w imię wolności, swobód i Bóg wie jakich jeszcze "wartości". A mądry człowiek powiedział kiedyś, że ci, którzy mają cnoty w gębie, mają je też w pobliskim nosie. Tak samo jest z Nowicką, która nie ma pojęcia, co to jest wolność, tolerancja, która na dodatek nie zna konstytucji państwa, którego mieni się przedstawicielem. Za to i za sianie nienawiści (że "siew" był udany, świadczy o tym wiele komentarzy na tym forum) powinna być ścigana z urzędu i dożywotnio pozbawiona funkcji publicznej. Tylko kto się odważy... .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...